חץ וטיטי בילו מספיק זמן בכלביה

חץ וטיטי

זוג כזה לא תמצאו בשום מקום אחר. חץ הרועה הגדול, המלכותי והאדיר מהווה הגנה ומקור ביטחון עבור טיטי עדינת הנפש. אנחנו אוהבים לצחוק למראה המשחקים שלהם, כמו אבא ובת.

חץ (יליד 2007) וטיטי (ילידת 8.2010) זקוקים לכם עכשיו יותר מתמיד.

חץ הגיע אלינו בתור גור מקסים מתוק ויפיפה – ואומץ במהרה. לצערנו, הוחזר לכלביה בגיל 3 עקב בעיות בריאותיות של הבעלים. כאשר הוחזר אלינו, גילינו כלב מדהים באופיו מול אנשים וילדים בפרט, כאשר מול כלבים זכרים אחרים מפגין חוסר התעניינות מוגזם שגורם להם להתרגז ולתקוף.
חץ מאוד נאמן לאנשים, ומחפש בכל הזדמנות את הפינוק האולטימטיבי ומחכה בסבלנות שניתן לו נשיקה על האף  – הוא מנצל את ההזדמנות השובבה לעשות גרפס שווע רצון לתוך הפרצוף שלנו, ואז נותן יד – תמשיכו ללטף אותי! ;)

חץ בילה בכלביה את רוב שנות חייו, וכבר מעל 5 שנים חי בכלוב.
אימוץ של כלב כמו חץ הוא לא רק מעשה נפלא שאין כמותו, הוא אחד המעשים היותר מתגמלים שתחוו במהלך חייכם.
חץ מגלה נאמנות אין סופית, ויישאר נאמן לבעלים החדשים שלו.

b2ap3_thumbnail_HANDT-2.jpg

טיטי הינה כלבה טובה מאוד. ממושמעת כאילו עברה טירונות לפני יומיים, שמחה לראותנו בכל בוקר מחדש, מתחנפת יפה יפה לכל כלב שהיא פוגשת – שיבין ישר שהיא רוצה רק לשחק.
טוטולולו היפיפיה שלנו מכירה את הכלביה כמו את כף רגלה. היא יודעת לעשות טריקים ולרוץ מסביב לחפצים שכלבים אחרים אפילו לא חשבו שאפשריים – הכל כדי לתרום לגיוון במשחק.

כשטיטי מאוד מתרגשת לראותנו בבוקר – היא אפילו תכבד אותנו ביללה מיוחדת של שמחה והתרגשות למראה האנשים המוכרים שבאים לכלביה.
טיטי אינה שונה מחץ  – היא תימסר למשפחה שמוכנה להשקיע בקליטה שלה, ולאחר שתרגיש בנוח בבית החדש – גם היא תהיה כלבה נאמנה עד מאוד.

b2ap3_thumbnail_HANDT-1.jpg

חץ וטיטי, זוג שקשה לא לאהוב.

אנחנו כבר התאהבנו וקשה לנו לראות שאין היענות של מאמצים עבורם.

אם אתם מחפשים כלב שבאמת אפשר לשנות את חייו – אז הרי עכשיו מצאתם.

 

------
שעות אימוץ וקבלת קהל:
ימים א'-ו' 09:30-11:30 16:30-18:30
שבת וחג 11-15
טלפון לבירורים- 0524720307
במידה ואין מענה ניתן לשלוח הודעת SMS ונחזור אליכם בהקדם!

  • אין עדיין תגובות. הגב ראשון

השאר תגובה

Guest שבת, 13 יולי 2024